Darmowe konsultacje pod numerem:

+48 663 323 945

Opole, Kluczbork, Olesno, Kępno, Namysłów, Wołczyn, Byczyna i okolice.


Home » Opis działalności

Opis działalności

 

Masz problemy ze zdrowiem, jesteś ciągle osłabiony, bolą Cię mięśnie i stawy, masz trudności z poruszaniem się, cierpisz z powodu migreny, bezsenności, chorujesz na nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, niedoczynność tarczycy, zapalenie nerek i pęcherza moczowego, miewasz problemy żołądkowe?

Akupunktura jest dla Ciebie!

Akupunktura wyzwala czynniki naprawcze organizmu, które jednocześnie mobilizują organizm do walki z przeróżnymi jednostkami chorobowymi i dysfunkcjami organizmu. Akupunktura wyrównuje potencjał energetyczny w tkankach i narządach, dzięki czemu w krótkim czasie mobilizuje układ odpornościowy organizmu do walki z chorobą.

Boli Cię kręgosłup, plecy, kark, masz trudności ze wstaniem z łóżka, ograniczony zakres ruchomości w stawach, przykurcze mięśni, osłabienie siły mięśniowej?

Rehabilitacja jest dla Ciebie!

Rehabilitacja wyzwala mechanizmy naprawcze w tkankach i narządach stanowiących aparat ruchu człowieka. Z powodzeniem stosowana jest u osób ze zdiagnozowanymi chorobami kręgosłupa, chorobami reumatycznymi, w stanach po przebytych urazach mechanicznych i operacjach. Ponadto daje terapeutyczne efekty wśród osób ze zdiagnozowanymi chorobami układu oddechowego, a także po przebytych incydentach sercowo-naczyniowych. W zależności od potrzeby stosowana jest m.in. w formach: kinezyterapii, masażu, gimnastyki korekcyjnej.

tablica x1


Współpracuje z: