Darmowe konsultacje pod numerem:

+48 663 323 945

Opole, Kluczbork, Olesno, Kępno, Namysłów, Wołczyn, Byczyna i okolice.


Home » O mnie

O mnie

IMG_0069

Nazywam się Bartosz Lamkowski, jestem absolwentem Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Posiadam tytuł magistra Fizjoterapii, technika masażysty oraz zaświadczenie uprawniające do samodzielnego wykonywania zabiegów akupunktury. Tak oto krok po kroku toczyła się moja edukacja:

2007-2009 – ukończyłem 2-letnie Technikum Masażu w Szkole Policealnej Teb w Opolu i otrzymałem tytuł zawodowy: technik masażysta

2009-2012 – ukończyłem studia I stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu i otrzymałem tytuł zawodowy: licencjat fizjoterapii

2012-2014 – ukończyłem studia II stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu i otrzymałem tytuł zawodowy: magister fizjoterapii i obroniłem pracę magisterską pt. „Wpływ masażu klasycznego na zakres ruchomości stawów biodrowych u chorych ze zmianami strukturalnym i funkcjonalnymi kręgosłupa lędźwiowego”, w której na podstawie badań jednoznacznie wskazałem wpływ masażu na bezwzględną  poprawę ruchomości stawów biodrowych.

2014 – ukończyłem praktyczną i teoretyczną część kursu akupunktury i uzyskałem niezbędne kwalifikacje do samodzielnego wykonywania zabiegów akupunktury.

Moje umiejętności praktyczne z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu doskonaliłem w okresie studiów m.in. w Gabinecie Rehabilitacji Caritas w Kluczborku, Powiatowym Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku, Szpitalu Wojskowym w Opolu, Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Brzeskim Centrum Medycznym, w Samodzielnym Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Księdza J. Nathana w Branicach oraz na rocznym stażu w I-ligowym piłkarskim, Miejskim Klubie Sportowym w Kluczborku na stanowisku masażysta/fizjoterapeuta.

tablica x1


Współpracuje z: